Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του Δημήτρη Κουρέτα

ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αδαμοπούλου – Ντούλα

Αναστασία

Ασφαλιστικός πράκτορας

2

Αποστόλου

Ευάγγελος

Νοσηλευτής

3

Αργυρίου

Θωμάς

Ελεύθερος Επαγγελματίας

4

Γαλλιού

Μαρία

Δικηγόρος

5

Γιαννούτσου

Παρασκευή

(Ρόζα)

Οδοντίατρος

6

Γκουντόπουλος

Γρηγόριος

(Gregory)

Γεωπόνος

7

Γκουρομπίνος

Χρήστος

Δημόσιος Υπάλληλος-Υπάλληλος ΔΕΥΑΛ

8

Ζουριδάκης

Αλέξανδρος

Πολιτικός μηχανικός

9

Ζωγράφος

Βασίλειος

(Συνταξιούχος) εκπαιδευτικός

10

Κόκκα

Ελευθερία -Νίκη

(Ελεάνα)

Δικηγόρος- Βιοχημικός

11

Κομήτσα

Ανδριάνα

Φυσικοθεραπεύτρια

12

Κουλιός

Κωνσταντίνος

Πολιτικός μηχανικός

13

Λάτσιος

Ηλίας

Εκπαιδευτικός

14

Λεβέντη

Χαρίκλεια

(Κλειώ)

Αρχιτέκτονας, Εκπαιδευτικός, Εικαστικός

15

Λόκα

Πολυξένη (Τζένη)

Συνταξιούχος

16

Λουλάκη

Ελένη

Υποψήφια διδάκτωρ ΧαροκοπείουΠανεπιστημίου

17

Λουλούδης

Βασίλειος

Ελεύθερος επαγγελματίας

18

Μαγαλιού

Λυδία

Digital marketer

19

Μακρή

Σωτηρία (Σωτηρίνα)

Dr. Μηχανικός περιβάλλοντος

20

Μαλτεζά

Τριανταφυλλιά

(Φιλιώ)

Δημοτικός υπάλληλος

(Σχολικός φύλακας)

21

Μαντζανάς

Βασίλειος

Υπ. Προστασίας του Πολίτη – Σωφρονιστικός υπάλληλος Σ.Κ.Λ.

22

Μπιζέλη

Βασιλική

Εκπαιδευτικός

23

Νασίκα

Ζωή

Δρ.δρ. Κοινωνικής & πολιτικής φιλοσοφίας /Καθηγήτρια Πανεπιστημίου

24

Ντούφα

Χριστίνα

Επιχειρηματίας -Οικονομολόγος

25

Πανουσοπούλου

Αικατερίνη

(Αύρα)

Ελεύθερος επαγγελματίας  (βιοτεχνία τροφίμων)

26

Παντελίδης

Πρόδρομος

Ελεύθερος επαγγελματίας

27

Παπαναστασίου

Ευάγγελος

Ορθοπεδικός κέντρου υγείας Λάρισας

28

Πατούνα

Αναστασία

Γεωπόνος – Υπ. Διδάκτωρ

29

Ράπτης

Νικόλαος

Εκπαιδευτικός

30

Σαμαρά

Χριστίνα

Ελεύθερος επαγγελματίας

31

Σίμος

Βασίλειος

Εκπαιδευτικός

32

Σουλούκος

Σωτήριος

Συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος

33

Σπανού

Κυριακή

Σκηνοθέτης- Θεατρολόγος- Καλλιτεχνική διευθύντρια Θεσσαλικού Θεάτρου

34

Σπυράκη- Κουτσομάρκου

Ελένη

Εκπαιδευτικός

35

Συρακούλης

Γεώργιος

Αγρότης

36

Τσεκούρας

Σίμος

Ελεύθερος επαγγελματίας

37

Τσέτσιλας

Δημήτριος

Πτυχιούχος ΤΕΦΑΑ-Προπονητής ποδοσφαίρου-Υπάλληλος του Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη

38

Τσιουβελακίδης

Χαρίλαος

(Λάκης)

Αγρότης

39

Τσιρέβελος

Γεώργιος

Ιδιωτικός υπάλληλος

40

Τσιώρας

Αθανάσιος

Οικονομολόγος

41

Τσολή

Ελένη

Οικονομολόγος –  Ελεύθερος επαγγελματίας

42

Χλόπτσιος

Ιωάννης

Χημικός-Προγραμματιστής Η/Υ

ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αγγελίδη – Παπαθανασίου

Βασιλική

(Βίκυ)

Ελεύθερος επαγγελματίας

2

Αγγελοπούλου

Αγλαΐα

Οικονομολόγος

3

Αναστασίου

Ιωάννης

Δημοσιογράφος

4

Αργυρογιάννης

Νικόλαος

Συνταξιούχος

5

Ατσαλάκη

Κωνσταντίνα- Αριστέα

(Ντίνα)

Δημόσιος υπάλληλος

6

Βούλγαρη

Ειρήνη Χρυσοβαλάντου

Ελεύθερος επαγγελματίας

7

Δαναλάτος

Νικόλαος

Καθηγητής πανεπιστημίου

8

ΖαζοπούλουΑποστολίνα

Σοφία

Ιδιωτική υπάλληλος

9

Ζαρκάδας

Κωνσταντίνος

Αγρότης

10

Ιατρού

Ιωάννης

Δικηγόρος – Δημοσιογράφος

11

Καναβός

Απόστολος

Εφοριακός-Περιφερειακός Σύμβουλος

12

Καράτσαλος

Ιωάννης

(Γιάννης)

Συνταξιούχος ΑΓΕΤ

13

Κίτσος

Κωνσταντίνος

Αρχιτέκτων μηχανικός

14

Κοκτσίδης

Παναγιώτης

Συνταξιούχος εργοδηγός

15

Κολώνιας

Παναγιώτης

(Τάκης)

Συνταξιούχος δικαστικός επιμελητής

16

Κοντοβά

Αθηνά

Νοσηλεύτρια

17

Λαμπρινίδης

Φώτιος

(Φώτης)

Εκπαιδευτικός

18

Μακρή

Ευανθία – Βασιλική

(Βάνα)

Ιατρός

19

Μητσικώστα

Αργυρή

(Ρίτα)

Οικιακά

20

Μιχαλοπούλου

Αικατερίνη

Σπουδές συστημικής συμβουλευτικής

21

Μπέκα

Αποστολία

Εκπαιδευτικός – Νηπιαγωγός

22

Ντίτορας

Νικόλαος

Δρ. Δασολόγος

23

Οικονόμου

Αθανάσιος

(Σάκης)

Συνταξιούχος Βιολόγος-Οικολόγος

24

Παπαδημητρίου

Άννα – Μαρία

Δικηγόρος

25

Πολάτου

Μαρία

Συνταξιούχος – Ελεύθερος επαγγελματίας

26

Στόϊκος

Νικόλαος

(Νίκος)

Εφοριακός – Υπάλληλος ΑΑΔΕ

27

Τσαγανού

Χρυσούλα

(Χρύσα)

Δημόσιος υπάλληλος-Περιφερειακή σύμβουλος

28

Τσιώμου

Γαρουφαλιά

(Φούλη)

Νοσηλεύτρια

29

Χατζή

Αθανασία

Εκπαιδευτικός

30

Χρυσάφης

Απόστολος

Αγρότης

ΠΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αρέτος

Χρήστος

Κτηνοτρόφος

2

Δαλαμάγκας

Δημήτριος

Νοσηλευτής- Μεταφορέας ασθενών ΓΝΤ

3

Δημητρίου

Αθανάσιος

Αστυνομικός

4

Καραμήτσα

Μάρια

Ποδολόγος

5

Κολιός

Αριστείδης

Ιδιωτικός υπάλληλος

6

Μπαταγιάννης

Αθανάσιος

Ελεύθερος επαγγελματίας

7

Μπλέτσα

Βασιλική

Φιλόλογος-

Ειδική παιδαγωγός

8

Μπουλογεώργος

Χρήστος

Οικονομολόγος-Αγρότης

9

Μπουρλιός

Σωτήριος

Μηχανικός σχεδίασης

10

Ντιντή

Χριστούλα

(Χρύσα)

Δικηγόρος

11

Ξάφος

Αθανάσιος

(Σάκης)

Μαθηματικός- Ελεύθερος επαγγελματίας-Εκπαιδευτικός

12

Παπαγεωργίου

Παρασκευή

(Βούλα)

Αγρότισσα

13

Παπαθανασίου

Δημήτριος

Δικηγόρος

14

Ρόσσιος

Απόστολος

Δημοσιογράφος

15

Σεβαστίδου

Αναστασία

Ιδιωτική υπάλληλος

16

Στάμου (Παπαστάμου)

Δημήτριος

Συνταξιούχος – Ελεύθερος επαγγελματίας

17

Τσιάρας

Αθανάσιος

(Θανάσης)

Πολιτικός μηχανικός, MSc

Περιφερειακός σύμβουλος

18

Χατζούλη

Νικολέττα

Οικονομολόγος

ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Γεροπάνου

Αμαλία

Ελεύθερος επαγγελματίας

2

Δήμου

Χρήστος

Δικηγόρος

3

Καραβίδας

Γεώργιος

Νομικός-Υποστράτηγος Ε.Α.

4

Κατέβα

Σοφία

Λογίστρια-Φοροτεχνικός

5

Λαδόπουλος

Θεόδωρος

Δικηγόρος

6

Μίχος -Μπλέτσας

Ελευθέριος

Συνταξιούχος γεωπόνος

7

Μπαρμπούτης

Κωνσταντίνος

Οικονομολόγος – Συνταξιούχος δημοσίου

8

Νασιώκας

Παναγιώτης

(Πάνος)

Υπάλληλος ΕΛΤΑ

9

Πέτσα

Αθηνά

Κοινωνική λειτουργός – Νηπιαγωγός

10

Σιδέρη

Αθηνά

Καθηγήτρια φυσικής αγωγής

11

Τέλιος

Κωνσταντίνος

Αγρότης

12

Τσουλούφας

Κωνσταντίνος

Συνταξιούχος εκπαιδευτικός- Πρώην Δημοτικός σύμβουλος Δήμου Παλαμά

ΠΕ ΣΠΟΡΑΔΩΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Γραββάνη

Αμαλία

Τελωνειακός

2

Δρόσος

Ευάγγελος

Ελεύθερος Επαγγελματίας – Διευθύνων Σύμβουλος

 

roz-panthiras-adv1
χαλβάς Γούναρης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *